| GlamiXD a întrebat:

Hei! happy
Am incercat sa bag cablul de internet de la calculator in laptop si nu imi merge netul pe el... dar pe calculator da, ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| curkthebest a răspuns:

Nu merge fiindca netul este setat pe mac-ul de la calculator.Incearca sa suni la reprezentantul respectiv de unde ai internetul si cerei sati scimbe mac-ul de la pc cu cel de la laptop.Bafta

| Modric a răspuns:

Pai pentru mai multa siguranta ar trebui sa consulti un expert, dar daca zici ca pe calculator merge atunci cand bagi cablul de net in laptop ar trebui sa instalezi programul de logare din "control panel"si cand il creezi sa scrii aceeasi parola si acelasi username pe care il aveai la pc! Succeshappy