| GlamiXD a întrebat:

Hei happy
Am incercat sa bag cablul de internet de la calculator in laptop si nu imi merge netul pe el... dar pe calculator da, ce trebuie sa fac? Funda happy

1 răspuns:
| GregHouse a răspuns:

Sunt varza la ceea ce tine de Internet, dar am trecut si eu prin asta.
Trebuie facute cateva setari, cred ca trebuie si un IP pentru laptop, nu e atat de simplu, doar sa bagi cablul si gata, ai net.
Eu i-am chemat pe cei de la Providerul meu si mi-au rezolvat in 10 minute. Daca vrei si pe viitor sa ai net fara probleme atat pe laptop cat si pe PC, ia-ti un router si s-a rezolvat.
Sanatate!