| justme2846 a întrebat:

Hei.Am si eu o problema destul de enervanta.la fiecare 3 ore primesc mesaje de la 311 am activat din greseala optiuna orange info si imi dadeau mesaje ca vremea din bucuresti pana am ramas fara credit acum imi trimit ca nu am suficient creit.Va rog mult ajutati-ma nu stiu cum sa scap de ele. dau fundita promit! pls pls >plsbatting eyelashes:*big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site-ul lor, trebuie sa fie o smecherie. asa am patit si eu la Vodafone. au organizat ei un concurs, si daca intrai, plateai fiecare sms primit. pana mi-am dat seama si am trimis sms cu "stop". la Orange s-ar putea sa fie alt cuvant-cheie de oprire asa ca intra pe site ca sa nu--ti mai ia banii aiurea. ar tb dati in judecata!