| Neexistenta a întrebat:

Sall,am o problema cu mess-ul.Cand incerc sa ma conectez imi da o eroare "Yahoo Messenger Troubleshooter" si snu pot sa ma bag pe mess.Un prieten mi-a zis ca atunc icand nu eram pe mess cineva era si cand a vorbit cu el a iesit...s-ar fi putut sa-l fi furat cineva...dar cand incerc cu alt cont apare la fel iar pe mail imi merge ce sa fac? Funda

3 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cu un cont. E-mail-ul mergea, iar mess-ul nu. Imi zicea ca a fost inchis, ca cica a fost piratat contul.

| trisha88 a răspuns:

Buna, si eu am patit asa mai demult dar mai am si acum acelasi mess cred ca i-am schimbat parola si atat incearca si tu.

| florinuka a răspuns:

Sterge mess-ul pe care il ai si descarca-l din nou si o sa mearga asa imi face si mie... Funda?