| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

AK47-le a fost inventat in 1947...De șaizeci si ceva de ani si la ora actuala este cea mai buna arma de asalt!
De ce nu au evoluat armele?
De ce nu exista arme mai performante care sa fie la un nivel considerabil peste cele de acum 50 de ani?

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

AK-47 nu mai e folosita decat de tarile sarace. Nici rusii nu mai folosesc asa ceva, cauta si tu AK-12 si vezi despre ce e vorba.

Oricum, cauta arma dupa care s-au luat rusii cand au creat AK-47 si o sa intelegi cine a fost taticu.