| cristinacaty54 a întrebat:

Am o problema cu imprimanta HP PHOTOSMART 3100 SERIES si nu primeste nicio comanda (nici scanare nici printare) ce pot sa fac?(in afara sa o instalez cd-ul din nou-nu il mai am) va rog urgent!

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Verifica in primul rand conectarea imprimantei la calculator (cablul sa fie conectat si mai ales sa nu fie defect) si apoi daca totul este ok descarca driverele de pe net. Poti gasi si aici http://www.techspot.com/drivers/driver/file/information/13176/ Succes!

| cristinacaty54 explică (pentru alexmircescu13):

Multumesc. chiar mi-ai fost de ajutor

1 răspuns: