| Naomi16 a întrebat:

Hei tpu.am un calculator dar la care nu-i merg boxele pentru ca i-am sters din greseala sunetul si am si un laptop pe care il foloseste mama si eu il folosesc doar cand pleaca ea in oras.am si un Samsung s3350 si ma intrebam credeti ca ar trebui sa-mi iau ipad ca sa inlocuiesc calculatorul sau un iphone ca sa-mi inlocuiesc telefonul? voi ce ziceti? Trebuie sa aleg pana maine pentru ca peste o saptamana. este ziua mea. FUNDA

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Nu cred ca e indicat sa iti inlocuiesti calculatorul cu o tableta. Poate sa le pastrezi pe ambele. Dar poate mai ai proiecte, poate vrei sa rulezi aplicatii mai complexe si nu poti sa folosesti tableta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa iti inlocuiesti calculatorul ia-ti un Alienware! daca vrei telefonul ia-ti un galaxy S2 sau S3laughing)...dar in nici un caz ceva de la Applestraight face

| Naomi16 explică (pentru anonim_4396):

De ce nu e bun de la Apple?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Naomi16):

Pentru ca e doar brand-ul de ele...tot ce am avut de la Apple nu m-a tinut mai mult de un an!