| Lovetolove a întrebat:

Cum fac setarile de net la un Samsung?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suni operatorul pentru a primii instructiunile necesare. Trebe sa introduci un cod apoi sa marchezi niste casute, cand vorbesti cu el pui pe boxa sa nu-l ti la ureche si faci pasii care ti le spune. Sau mergi la magazinul companiei care apartii, il seteaza de forma gratuita.

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

laughing)))))))))))))))))))))) Date mobile, Wi-fi ce a zis cel de mai jos

| addrian98 a răspuns:

Daca esti abonat / client prepay Orange, intri in Setari -> Wireless si retea -> Mai multe setari -> Retea -> Retele mobile -> Nume puncte de acces -> Optiuni -> APN Nou -> Nume: Orange Internet, APN: internet -> Optiuni -> Salvare. Si gata... happy