| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
de ce cand deschid calculatorul si rulez un program se misca mai greu si trebuie sa mai astept putin...
am windows deluxe...
dau funda!

5 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Start-run-msconfig-service-high... si alegi ce aplicatii vrei sa deschida windowsul, si ce aplicatii nu vrei

| Bluemind112 a răspuns:

Cand deschizi PC-ul, intra in Task Manager si uita-te ce programe iti folosesc foarte mult CPU... Asta patesti pentru ca ai ceva fucked up pe acolo, la fel ca mine... Eu de exemplu daca inchid procesele :SERVICES si ceva dubios lssas imi merge perfect PC-ul, daca le las sa ruleze nu imi merge deloc bine.

| maryan1997 explică (pentru Bluemind112):

Si trebuie sa le inchid mereu decateori deschid calculatorul?

| PrivateUsername12345 a răspuns:

Mi se pare ca este un program care face sa ti se miste cursorul incet pe o perioada scurta de timp

| KaraNirwan a răspuns:

Windows Deluxe... am mai auzit una acum.