| ClauKidd a întrebat:

In primul rand la multi ani :* In al doilea rand, as vrea sa va intireb ceva. Prietena mea are un Iphone 4s si este curioasa cum se activeaza functia de apel fals. Daca ati putea sa imi explicati pas cu pas ar fi minunat. Cel mai bun si satisfacator raspuns primeste fundita. Va pup :3

2 răspunsuri:
| Cookie28 a răspuns:

La orice telefon se foloseste asta inainte de numar: #31# iar dupa pui numarul. Funda?

| ClauKidd explică (pentru Cookie28):

Nu la asta ma refeream, ma refeream sa simulez un apel. Ca si cand m-ar suna cineva. :/