| LordGamesYT a întrebat:

Hei TPU...
Vreau sa stiu o placa de baza cu slot-uri DDR3 poate suporta orice memorie DDR3?

Răspuns Câştigător
| ShapeshifterYT a răspuns:

Pai acum depinde laughing sunt placi de baza care suporta memorie DDR3 cate vrei. depinde de ce tip ce procesor ai AMD sau Intel pentru a stii ce socket s aiba placa de baza

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru ShapeshifterYT):

Ba copile, esti but? NU! Depinde de frecventa straight face Daca frecventa este diferita de aia care o suporta placa video, nu este buna placuta de RAM.

1 răspuns: