| capbatutcatalina a întrebat:

Heii! PC-ul meu merge cam greu( sistemul de operare este proaspat instalat,virusi nu am, discurile le curat in fiecare zi). Care poate fi problema si cum pot sa o rezolv?

3 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Hristos A Inviat! Buna ziua ce ram ai? Ce browser folosesti ce sistem de operare folosesti?
Tu ai instalat sistemul de operare, l-ai instalat corect?
Cumva ai intrat pe unele site-uri si ai luat spyware care iti schimba pagina de start, spre exemplu din google in omiga-plus, mystartsearch, etc si pe langa asta iti face si pc-ul sa mearga greu cauta spyhunter si descarca
Zici ca nu ai virusi? ce antivirus folosesti? scaneaza des pc-ul
Sper ca am putut sa te ajut
O zi binecuvantata
Marius

| capbatutcatalina explică (pentru mariusmac85):

Folosesc Google Chrome, antivirusul Avast si am uitat sa mentionez ca pe youtube videourile imi apar in calitate rea si maxima pe care o pot schimba e 720

| Hitback a răspuns:

Upgrade la rami. Probleme cu hardul ai? daca ai poti sa il schimbi. CCleaner Program pentru a mai sterge din inutilitati.