| dariaaforTPU a întrebat:

Heiii TPU! Va rog sa ma ajutati si pe mine cu cevapuppy dog eyes Cum fac ca in lista de mess sa-mi apara si prietenii de pe facebook? Era o lista speciala parca dar nu mai stiu cum procedai sa o activezi... Fundaa!happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe messenger -> Da click pe Y! Updates (sub poza in dreapta) si apoi iti apare emblema la Facebook si Twitter.Da click pe embla Facebook ->te loghezi si apoi vezi activitatea de pe Facebook aici pe Yahoo Messenger.

Succes!

| dariaaforTPU explică (pentru neluL):

Mersi.dar mai am o intrebare...cum ma loghez?laughing pentru ca am dat pe emblema Facebook dar nu se intampla nimic, nu imi apare nimic...

| neluL a răspuns (pentru dariaaforTPU):

Logheaza-te pe facebook intr-o fereastra noua din browser!