| stephanixx a întrebat:

Heiii vreau raspuns urgent! am avut telefonul inchis si trebuia sa primesc un mesaj important, mi-e teama ca l-am primit si nu-mi apare ce pot face in legatura cu asta? cum pot vedea daca l-am primit?

4 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Incearca *123# si vezi daca primesti un mesaj daca nu. Incearca alta cartela sau inchide si redeschide telefonul. Baftawinking

| deliqventa13 a răspuns:

Eu,de obicei, imi inchid telefonul si il las 3 minute, iar apoi il deschid si daca nu l-am primit sun sa ad cat credit am si de obicei atunci primesc mesajele

| MădălinaDinu a răspuns:

Daca nu se aprinde chiar deloc, scoti cartela si o bagi in alt telefon, asa poti vedea cand iti vine mesajul.

| ibogdan97 a răspuns:

Daca mesajul a fost trimis catre tine, nu conteaza daca ai avut tel inchis in acel moment, acesta sa expediat si cand vei porni telefonul iti va aparea, daca cand ai deschi telefonul nu a aparut nimic, inseamna ca nu ai primit nici un mesaj inca.