| ZxPoox a întrebat:

Hello TPU! Va rog sa ma ajutati! Defiecaredata cand vreau sa vad un film se opreste!at wits' endangryangryangryCum si ce pot sa fac ca sa nu mi se mai opreasca?
Dau funditahappy

(-_-)

Răspuns Câştigător
| AleandraIleana98 a răspuns:

Cand sunteti pregatiti sa vedeti flmul, dati play si il lasati sa se incarce pana la sfarsit, pentru cei cu viteza mare ( poate sa dureze cateva secunde) pentru cei cu viteza mica si au probleme cu buffering poate sa dureze ceva mai mult, timpul nu-l stiu exacat, dureaza in functie de netul vostru.
Si, in sfarsit, dupa ce s-a incarcat tot filmul, puneti browser-ul sa lucreze fara conexiune la internet ( sau depinde de antivirus vostru – puteti sa opriti netul ) sau daca nu stii cum sa faci, desconecteaza reteaua de net ( Functioneaza pentru orice Browser ).