| cucciolina12 a întrebat:

De fiecare data cand vreau sa ma uit la film pe telefon (iPhone 4s) merge putin si dupaia mi se opreste. Ii dau drumul din nou si dupaia iara se opreste. Va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Filmul este online?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| ubox7007 a răspuns:

Pai daca te referi la ecran du-te in settings-general si gasesti Auto-Lock si iti alegi de acolo din cat in cat timp sa se opreasca tongue

| Dobros a răspuns:

Ah. Am si eu iphone. Mie cand vr sa ma uit la video lung cu netul de la cartela imi face asa. Solutii n-am. E netul prost si atat..incearca cu wifi. Mie nu mi se mai blocheaza cu wifi

| cucciolina12 explică:

Da filmul este online.