| anonim_4396 a întrebat:

Hey, mi s-a intamplat ceva interesant care mi-a reamintit cat de naiva(ca sa sune frumos) sunt! Sambata eram pe mess si aveam la status ceva de genu "Dar cel mai tare doare faptul ca ma doare inca...". O "fata"(care cred ca era fata, nu o cunosc, avea avatar cu o fata) pur si simplu s-a bagat in seama si mi-a zis ceva de genu "hai sa jucam un joc ca sa nu mai doara". M-a surprins dar pentru ca trimitea multi pupici parea draguta. M-am mirat ca ii pasa, si tocmai ei, si am acceptat.Am jucat x si o pe porunci(sugestia ei). Am castigat eu de primele 2 ori apoi, cand am jucat pe parola de la id a castigat ea. I-am dat parola...repet parea draguta si eu sunt naiva si whistling. Deodata m-am trezit ca am iesit de pe mess si ca nu mai pot intra. Mi-a schimbat ea parola.Azi la liceu am aflat ca ea s-a sugat de toti coelgii mei(care credeau ca sunt eu) sa jucam x si o pe porunci, pe parola. Unii s-au prins ca nu sunt eu, dar o fata care avea incredere in mine i-a dat parola si i-a facut si ei la fel.Stiu ca totul a pornit de la mine si de la prostia mea.

Intrebarea mea:va rog mult am cum sa imi recuperez parola? Daca stiti imi spuneti si mie?batting eyelashes Am incercat sa dau pe forgott pasword dar zice ca trebuie sa astept pana sa raspund la intrebari.va rog mult!happy

P. S:mi-am incatat lectia

7 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Maine poimaine o sa joci x si 0 pe dezbracate laughing

| Shammal a răspuns:

Incearca aici https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot ( jos ai optiunea My account may have been compromised) daca nu merge liunku intra pe mail.yahoo.com si sub sign in ai un link numit I can't access my account

| Icecream15 a răspuns:

Sparge parola de la id tau--> big grin cu un program de spart parole...

| Icecream15 a răspuns:

Sparge parola de la id tau ...la cel care ti-a schimbat "fata" parola si apoi intri pe mss si iti schimbi parola sa nu o mai stie ea tongue

| Icecream15 a răspuns:

Http://computerszine.com/......ger-9-v2-0 uitate la acest tutorial si vei stii ce tr sa faci :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat, nu rezolv nimic...singura mea speranta sunt intrebarile personale la care sa raspund dar imi tot spune sa astept de 2 zile sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nici un program de spart parolebig grin