| allynaalllyna a întrebat:

am o problema cand intru pe net imi apare "aceasta pagina web nu este disponibila" ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Reseteaza routerul si daca nu merge siteul ala inseamna ca problema e de la ei nu de la tine. Avand site-ul in constructii asa se mai poate spune.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Actualizeaza pagina, opreste si reporneste wi-fi. Daca nu merge e in mantenanta sau a fost stearsa.

| allynaalllyna explică (pentru mgtow):

Adica? nu prea ma pricep

| mgtow a răspuns (pentru allynaalllyna):

Reseteaza routerul si daca nu merge siteul ala inseamna ca problema e de la ei nu de la tine. Avand site-ul in constructii asa se mai poate spune.

| lpavel a răspuns:

Ia-ti un net mai bun!

| allynaalllyna explică:

Am net prin fibra optica