| BucurAndreea a întrebat:

De ce cand intru pe facebook imi apare "Aceasta pagina web nu este disponibila"? Va rog frumos sa ma ajutati!
Scuze de categorie!

5 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Si mie imi apare la fel, si pe multe alte site-uri, ce browser folosesti?

| Rapidistu_Ionut_1994 a răspuns:

WTF? credeam ca primesc eu flood rolling on the floor) nici eu 15 minute nu am putut intra pe fb acum merge dar greu pozele nu se incarca, youtube nu imi merge.

| milkie a răspuns (pentru Rapidistu_Ionut_1994):

Nici mie T_T Oare de ce? Am stat noi toti prea mult pe Facebook si Youtube? laughing

| xStixx a răspuns (pentru milkie):

Clar asta e. laughing))
Ce mă speriasem eu...am crezut că am bulit laptopul că am intrat azi pe nişte site-uri +18 şi am crezut că am luat ceva virus din ăla periculos...dar văd că nu este din aia. rolling on the floor)))))0

| milkie a răspuns (pentru xStixx):

La mine se oprise curentul si am crezut ca de asta se oprise. broken heart