| Seby123987 a întrebat:

Am un monitor mai vechi si cand il conectez la unitate nu se aprinde deloc dar nici nu imi apare vreun mesaj ca ar fi defect.
Care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Dar alt monitor legat la acelasi pc iti merge nu? Daca cu alt monitor si cu acelasi cablu de alimentare iti merge, cel mai probabil e stricat (ori alimentarea ori vreo piesa anume).

| Seby123987 explică (pentru CM7YRE):

Alt monitor imi merge la pc, am pus si cablurile de la monitorul ala defect la alt monitor si sunt bune.