| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Am un Nokie 2220 slide, si am internet pe el. Cati centi imi consuma daca intru pe internet? Imi incarc cu 4 euro in fiecare luna. Mentionez ca acum am 8 ore si 36 de min.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Virkno a răspuns:

0.04 Iti ia bine dar asta daca incarci o simpla pagian ca "google" dar daca intrii pe youtube de ex suma se va dubla sau chiar tripla + ca mai incarca si tote pozele si tot ce mai are situ.

3 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Daca ai Orange, incarca cu 7 euro si activeaza-ti extraoptiunea cu 1800 minute / sms-uri in Orange, 100 min nationale / 100 sms-uri nationale si 100 MB de internet inclus. Iesi mult mai ieftin asa.

| Allexis a răspuns:

Activeaza optiunea de care zic eu. O am si eu si merita din toate punctele de vedere. Vorbesti la tel o gramada, ai si net destul. Vezi pe site-ul Orange, la Orange Prepay, oferte pentru clienti existenti.

| NuConteazaCineSunt explică:

Da, @Allexis am Orangehappy.