| bybyu a întrebat:

Hey, vreau si eu un progra/site in care pot edita poza incat eu sa ies clar si in spatele meu sa fie bruiat/neclar

funda :*

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Ai încercat cu pizap? Eventual photoshop.
Numai bine!happy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ai incercat aici?
http://pixlr.com/editor/

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Nu exista un astfel de program, trebuie sa ai telefonul ceva mai performant sa ai mai multa claritate, se vede mai ok la 5-6-7-8-9-10-11-12-12 mp decat 2-3 mp.
Programele de editat se folosesc mai mult pentru un efect mai artistic asupra pozei.
Craciun fericit! :*

| bybyu explică (pentru Latinmoon):

Multumesc! Craciun fericit si tie!

| Latinmoon a răspuns (pentru bybyu):

Cu placere si sper sa reusesti sa-ti faci niste poze frumoase!winking

| Alexinho94 a răspuns:

Cauta pe google pizap. E foarte bun.
Bafta