| Poenariu_Viorel_1999 a întrebat:

Hey! ziua mea este peste 4 zile (28 iunie ) si nu stiu ce sa imi iau
un ipad un iphone 6 plus sau alteceva voi ce imi recomandati.

Răspuns Câştigător
| Nicoleta4000 a răspuns:

Ipad

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

O saptamana-doua in Grecia. Un salt cu parasuta si un weekend la munte. Nu arunca banii pe cacaturi inutile care nu vor mai valora nimic peste vreo doi ani si nici macar nu iti vor oferi vreo experienta de viata deosebita.

| Poenariu_Viorel_1999 explică (pentru KodrutZ):

Implinesc 12 ani baaaa

| KodrutZ a răspuns (pentru Poenariu_Viorel_1999):

Multi inainte baaaa! http://www.tabara-medievala.ro/
P.S. Ai strins bani din alocatie de telefon cit vreo trei salarii, nu? Daca tu nu gindesti, poate gindesc alde tac'tu si mamuca'ta - in momentul in care esti un pusti cu telefon de 1000 EUR, se insutesc sansele sa iti iei una peste bot si sa ramii fara el. Plus ca scoala, colegi, trosc-pleosc, adio telefon de 1000 EUR. Acum depinde... parintii tai muncesc pentru banii astia sau le cad din cer? Daca fac afaceri cu statul, spagi, sau sint senatori/deputati/alte lichele de genul, atunci ia aifonu'.

| DryIce a răspuns:

La 12 ani ia-ti ceva ce sta in casa tip ps3 (play station) sau wii. Ori ia-ti o bicicleta. Ce au copii la 12 ani cu telefoanele? la ce te ajuta un telefon? eu am 25ani si am un jaf de telefon si il tin inchis sa nu cumva sa sune, ca si de suna il dau de pereti... eu macar am investit intr-un laptop (1, 5k euro) care bag seama ca ii moare deja placa video si-mi bag pl* in ele de laptopuri si ma reprofilez la pc. In fine.

| Poenariu_Viorel_1999 explică (pentru DryIce):

Cred ca o sa-mi iau ps 4