| SivanCosmin a întrebat:

Http://www.mediadot.ro/wishlist/49080/... daca voi comanda de aici imi vor da unitatea deja instalata sau imi vor trimite numai aceste componente?... aceste componente sunt bune pentru un PC 100% pentru gaming, si sunt compatibile unele cu altele?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Trebuie sa specifici cand dai comanda daca vrei asamblare.

| SivanCosmin explică (pentru sltlp):

Dar este bun de gaming... adica vor merge jocurile noi aparute din 2014?

| sltlp a răspuns (pentru SivanCosmin):

De mers o sa mearga. Ce nu imi place e sursa in configuratia aia. Mai pune 100 lei, ia o carcasa mai ieftina dar sa iei o sursa de calitate.

| SivanCosmin explică (pentru sltlp):

Imi poti da facebookul tau te rog sa ma ajuti?