| MrValentin a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1880931/ Este un PC ok, gen as vrea sa imi mearga ok jocuri precum: Gta 5, CS:GO, Minecraft, Fifa(ceva mai nou)? Dau funda celui ce vine cu argumente bune!

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Memorie ram? Trebuie minim 8 gb daca vrei sa-ti ruleze ultimele titluri!
Configuratie e decenta..va rula orice joc vrei tu :
GTA 5 Detaliile date pe Mediu spre High rezolutie Full HD ~40fps-uri
CS:GO Detalii Ultra rez Full HD +60fps-uri
etc.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

E ok...

| D3lUxE a răspuns:

Iti recomand minim un procesor i3 daca vrei sa ruleze GTA 5 cu 40-50 fps.