| Denis777 a întrebat:

In cat timp va incepe al treilea razboi mondial, acum cred ca o sa fie lupta intre continente e posibil ca America sa porneasca razboiul impotriva celor din Irak, ganditi-va la consecintele unui razboi cu tehnologia de acum

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Te lasam pe tine sa te gandesti! Totusi, unii dintre noi ar trebui sa invete sa nu mai depinda de tehnologie ca sa fim mai multi supravietuitori! :-)

| Denis777 explică (pentru WPP):

Ai perfecta dreptate, fara curent, alimente de la magazint, etc.majoritatea nu ar reusi sa se descurce, dupa terminarea petrolului (25 de ani maxim) cred ca va incepe un razboi sau mai curand, cine stielaughing

1 răspuns: