| KoJo07 a întrebat:

In seara asta, dintr-odata am avut probleme cu wifi-ul de la laptop. Am zis sa dau un restart, inainte sa dau restart, am vazut ca e si o actualizare. Am dat pe optiunea actualizeaza si restart. Cand s-a restartat, mi-a aratat ca se inchid anumite aplicatii. Totusi, a ramas una care nu se inchidea, numita asusspot sau ceva de genul. nu am inteles ce era, probabil de la wi-fi. Si laptop-ul si router-ul sunt Asus. Am dat pe optiunea sa nu se mai faca restart(anulare), pentru ca aveam 2 optiuni. Sa restartez oricum(sa se inchida fortat toate aplicatile), ori sa revin si sa-mi inchid eu aplicatiile(se numea anulare parca) eu am ales optiunea 2. Dar totusi, a inceput sa se faca update-ul, respectiv dupa update s-a dat si restart. Dau o comanda la laptop si se face alta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde sa stim daca tu ai dat pe o actualizare si noi nici nu stim ce ai vrut sa actualizezi? Mai multe detalii.

| KoJo07 explică (pentru darrio2007):

Era actualizare de la windows.

| darrio2007 a răspuns (pentru KoJo07):

Daca windows-ul tau nu are licenta, nu face asta.