| CatalinnKta a întrebat:

Iphone 5s sau Sony Xperia Z1 si de ce? Initial as opta pentru Z1, deoarece este mult mai putin costisitor si d.p.d.v al dotarilor, se claseaza undeva printre primele locuri si nu stiu ce culoare sa aleg dintre alb si negru, movul nu ma atrage. Sfaturi?
Funda*

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Q: de ce z1 si nu z2/LG g3/HTC one m8?

| CatalinnKta explică (pentru sltlp):

Z2 este mai scump si nu vreau sa investesc tot bugetul intr-un telefon, if you know what I meanwinking

| sltlp a răspuns (pentru CatalinnKta):

Oricum ideea era ca si 5s sau z1 deja sunt foarte scumpe. Iar un LG g3 spre exemplu e mai ieftin decat un z1 sau 5s.

| CatalinnKta explică (pentru sltlp):

Parerea mea este ca la 1.749 lei, Z1 este foarte convenabil la dotarile pe care le prezinta si 5s-ul ma gandeam sa-l iau la mana a 2-a, dar nu prea se merita...

| sltlp a răspuns (pentru CatalinnKta):

Acum am inteles preturile laughing. Da, poti sa iei z1, nu e deloc rau. Performantele sunt undeva cu 5% sub un galaxy s5 si cu mult peste un s4. Arata bine, se misca bine. O sa vezi. Poate vrei sa si inoti.

| Bogatasul a răspuns:

Iphone 5s

| MozZatY a răspuns:

Sony Xperia Z1 clar