| Almas_Florin_1997 a întrebat:

Ma ajuta cineva? Folosesc browserul opera, si dupa ce ma joc pe un joc flash si inchid calculatorul, progresul mi se sterge. ajutor?

Răspuns Câştigător
| NewLifeGaming a răspuns:

Opera din cate stiu eu ocupa mult mai mult procesor decat Mozila sau chrome.
Si exista 2 optiuni pentru care nu iti salveaza progresul.
1. Opera nu salveaza informatiile jocurilor sau a aplicatiilor deschise.
2. Ti-e setat la optiuni ca atunci cand inchizi browserul sa stearga automat istoricum, chache tot!

Iti sugerez sa iti bagi Chrome daca joci jocuri cu flash player. happy

3 răspunsuri:
| UzzY475 a răspuns:

Asa se intampla pe jocurile flash

| K0sti a răspuns:

E normal, in plus nu are treaba cu browserul!

| Almas_Florin_1997 explică (pentru K0sti):

Folosesc opera, caci mozilla fire fox si Google Chrome imi mer oribil de incet pe langa Opera, am un pc foate slab.