| AgentulZiceTot a întrebat:

Ma confrunt cu o mare problema,cred ca mi s-au blocat tastele de la laptop ca nu mai imi merg.
Cu ce comanda as putea sa o deblochez? Chiar am nevoie de ajutor!
Nu imi merge nici o tasta, mentionez laptopul este Lenovo Flex 2-14

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Problema de hardware. Daca spui ca intr-adevar nu mai functioneaza nici o tasta, desfa tastatura laptopului si verifica daca cablul tastaturii este bine infipt inlocasul placii de baza.

| AgentulZiceTot explică (pentru Jipa95):

Ar fi greu sa cred ca au aparut asa probleme atat de curant avand in vedere ca laptopul e nou dar iti multumesc.o sa vad ce pot face

1 răspuns: