| tintarul a întrebat:

Ma intr-un hard disk sunt un fel de cduri. Acele cduri le pot lua se sa le pun in pc? ca am un hard disk in plus si vreau sa il desfac

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Nu, nu vei putea... De unde ti-a venit ideea asta? Ai sa-l strici fara sa rezolvi nimic. Mai bine il pastrezi si in caz ca se strica unu' ai si rezerva.

Răspuns utilizator avertizat
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru tintarul):

Crede-ma, nu te pune sa-l strici! Il vei strica aiurea, si in caz ca ti se va strica cel actual vei da banii degeaba pe unul nou! O seara buna si sa nu faci vreo prostiehappy Cumpara unul stricat de la cineva daca vrei strici ceva laughing O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sunt niste platane ceramice cu un cap care citeste platanele, au forma circulara dar nu sunt cd-uri.

Daca ai un HDD stricat il poti desface sa vezi ce e in el.

| K0sti a răspuns:

Merge, nu te lua dupa ei! O sa ai cele mai tari CD-uri, unicat in lume!

Răspuns utilizator avertizat
| RaduTN a răspuns:

Mai citește înainte să vorbești prosti. http://totuldesprecalculatoare.weebly.com/hard-disk-ul.html

| CrazyRat a răspuns:

Pe scurt - NU.

| HuShEr a răspuns:

Cat de prost sa fii sa dai un astfel de raspuns. daca nu ai habar despre cum functioneaza un hdd nu raspunde. hdd-ul nu este citit de un cui laughing) are niste capete magnetice speciale care nici nu ating platanele. leviteaza la dimensiuni de 10nm.

Răspuns utilizator avertizat