| bogdytzu a întrebat:

Merge cu polish de geamuri sa-mi fata de la telefon? ma refer la partea de plastic transparent care apara display-ul de eventualele zgaraieturi!

Răspuns Câştigător
| axeldavid a răspuns:

De zgarieturi n-ai cum sal cureti.numai daca se inventeaza ceva.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Atata minte ai? Cum poti crede asta? Una este solutia pentru geamuri alta pentru display.

| bogdytzu explică (pentru darrio2007):

Geniule...e tot acelasi material folosit ca pentru farurile de la masina( pexiglass). daca nu sti mai bine ..shhtwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru bogdytzu):

Bine mai Da Vinci daca spui tu. Daca tu crezi ca zgarietura este o murdarie tac.Mai ales de pe pexiglass.Mai bine mai invatai sa scrii.Geni(st)ule.

| axeldavid a răspuns:

Du-te la Orange si cumpara-ti o folie protectoare.e maxim 10 lei.

| bogdytzu explică (pentru axeldavid):

Trebuie sa-l curat de zgaraieturi nu sa-l protejez,

| axeldavid a răspuns (pentru bogdytzu):

De zgarieturi n-ai cum sal cureti.numai daca se inventeaza ceva.