| andrei2002 a întrebat:

Mi-am luat windows 7 si uneori mi se blocheaza windowsu sta asa mouseul nu se misca nimic intepeneste ce sa fac? nu e de la windows, n-are virusi, le-am defragmentat si eu cred ca e cam ars procesorul fiindca cand ma apropii are un miros ciudat.
P. S. procesoru il am din 2006 e pentium 4 de 3ghz ce sa fac?
va rog ajutati-ma cat mai repede!

10 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Mai verifica o data drivererele!

| CookieFace a răspuns:

Hello hello frate megaamice de pe TPU.si eu am avut problema cu mouseul.la mine s-a stricat mufa asa ca trebuie sa cumperi alt mouse. iar despre procesor e din cauza ventilatiei. ori iti cumperi alt ventilator (pentru PC) sau in fiecare zi cand il deschizi il cureti putin inauntru ok ok fRIEnd?

| AleXzpm a răspuns:

Poate ai praf in el, procesorul cand e ars nu mai merge calculatorul, PC=ul e la fel ca tine procesorul este ceierul daca e ars nu porneste, tu esti o exceptie

| King_Iulian_1977 a răspuns:

Procesorul daca era cam ars nu prea mai mergea deloc.

| thebosing a răspuns:

Sti cat gb ram ai poate de acea se blochiaza sau e din cauza mouselui verificati ramu!
Sau daca ai mult ram de din cauza mauselui

| andrei2002 explică:

CookieFace nu am nevoie de alt mouse pentru ca am fara fir.Si mersi Alexzpm inca nu iti dau funda il curat si daca merge tio dau

| CookieFace a răspuns (pentru andrei2002):

DE unde voiai Sa stie CookieFace ca tu ai mouse fara fir.macar de mentionai acolo stii.

| andrei2002 explică:

Laptop news e bunicel raspunsul dar am toate driverele instalate corect

| andrei2002 explică:

Imi pare rau dar nu ati raspuns nici unul bine era de la ram aveam 3 impartiti in 2-1 si se bateau ca n-aveau aceeasi frecventa! scuze asta am omis.

| andrei2002 explică:

Acum ce vroiaia sa mai spun ca era logic ca n-are legatura daca nu era bun mouseul mergea tastatura!