| DaNtE a întrebat:

mi se tot blocheaza mouesul si ca sa il debloc. trebuie sa scot cablul si sa il bag la loc, dar nu dureaza mult si se repeta ciclul...
Mouseul nu cred ca are probleme, cred ca este de la virusi ce imi recomandati?

Sa reinstalez windows?

P. S.: Am dat de 5 ori scanari si am sters tot virusii dar nimic

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Te sfatuiesc sa iti reinstalezi windowsul.
Daca tot ai sa ai probleme cu mouseul, cumpara altul.
Degeaba scanezi virusii, ca tot nu scapi de ei.
La urma sa-ti activezi si un antivirus bun.

O zi frumoasahappy

2 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Vezi ca sunt de cumparat niste adapatoare pentru mous... spune-i sa-ti dea cu USB si atuncea u bagi mufa ce o are mousul in adaptor si de acolo in USB...si eu tot problema asta am avut-o acum 2 zile si mi-am pus adaptorul in aplicare.

| nixy a răspuns:

Este de la conexiunea pa unitatea centrala trebuie sa o duci la reparat, mufa aceea sa slabit si nu mai face contactul cu unitatea, asa am patit eu cu microfonu