| LaviLavi a întrebat:

Mi-am reinstalat de curand windows si am avut nevoie de un fisier de pe cardul de memorie al telefonului. L-am bagat ca de obicei in calculator si cand incarc sa deschid un folder zice : windows cannot find " E\RECYCLER\b7b2364b. exe". Make sure you typed the name correctly, and then try again.To search for a file, clik the start button, and then clik search. plas help am nevoie de fisier urgenttt. Spuneti-mi ce sa fac dau funda imd mersi anticipat

1 răspuns:
| MrHeadshot a răspuns:

Daca ai antivirus, atunci inseamna ca acel fisier este virusat iar cand incerci sa il deschizi Antivirusul nu te lasa!