| LaviLavi a întrebat:

Mi-am reinstalat de curand windows si am avut nevoie de un fisier de pe cardul de memorie al telefonului. L-am bagat ca de obicei in calculator si cand incarc sa deschid un folder zice : windows cannot find " E\RECYCLER\b7b2364b. exe". Make sure you typed the name correctly, and then try again.To search for a file, clik the start button, and then clik search. plas help am nevoie de fisier urgenttt. Spuneti-mi ce sa fac dau funda imd mersi anticipat

1 răspuns:
| etmiky a răspuns:

Poate ar trebui formatat straight face
poti cere ajutorul unui programator happy de fapt, nu. daca ai nevoie de fisier, nu formata cardul ca de obicei se sterge tot din el. poti sa te duci la cineva ca sa-ti descarci ce ai nevoie...