| WeAreSmart a întrebat:

Mi-am spalat tastatura si acum cand apas unele butoane se incurca literele (((((((( ajutor! de exemplu- rt i] p[ e8 uy. Am scris din greu aceasta intrebarte ((((((((((((((((

13 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Trebuie să-ți cumperi alta. de ce ți-ai spălat tastele?

| LTAA a răspuns:

Ce te asteptai sa se intample? Sa se curete laptop-ul de virusi?

| CinevaNou a răspuns:

Cum adica ai spalat-o? la robinet?

| WeAreSmart explică (pentru CinevaNou):

Da frate) am vazut la rusi ca multi o spala si am incercat si eu ) acum am desfacut-o si era plina de apa si am pus_o la uscat) pana cand voi folosi tastatura virtuala

| CinevaNou a răspuns (pentru WeAreSmart):

Bine ca n-ai incercat cu placa de baza :)) http://www.wallpapersak.com/wp-content/uploads/2014/05/Funny_cpu-11.jpg

| anonim191 a răspuns:

N-ai pus butoanele unde trebuie ba.cauta pe net tipul de tastatura care il ai si da la imagini si pune-le la loc dupa model.doamneeee mare e gradina ta

| WeAreSmart explică (pentru anonim191):

Eu nici nu am scos butoanele )

| anonim191 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Atunci s-a miscat ceva in interiorul tastaturii.trebuie desfacuta si vazut ce anume.tu nu te-ai gandit ca nu e logic sa speli tastatura? unde ai mai vazut tu electronice spalate? tu te iei dupa ce vezi pe netlaughing)

| WeAreSmart explică (pentru anonim191):

La rusi am vazut ) dar gata am desfacut-o si era plina de apa, am uscat-o si acum merge bine ))

| Ternos a răspuns:

Salut, încearcă să le uşti bine. Dar eşti sigur că ai pus tastele toate la locul lor?

| untu a răspuns (pentru Ternos):

Ce inseamna,, usti"?

| untu a răspuns (pentru Ternos):

Tastatura nu se spala niciodata, dar se curata de praf cu perie speciala si o carpa curata speciala pentru a curata laptopul( carpa de catifea)!

| WeAreSmart explică (pentru untu):

Nu-i neaparat sa corectezi fiecare cuvint caci asta nu te face mai destept