| AirănMeidăn a întrebat:

Neata, am o mare problema
Am fost acum cateva minute putin pana la baie, lasasem Chrome-ul pornit, vreo 3-4 tab-uri, cand m-am intors erau inchise toate si recycle bin-ul era deschis impreuna cu inca un alt folder.
Precizez ca faza cu faptul ca mi s-a inchis browser-ul mi s-a mai intamplat acum cateva zile, de fiecare data cand nu eram la laptop, la fel ca acum

Ce naiba ar putea fi? Virus, keylogger?

Mersi anticipat

9 răspunsuri:
| fanyt13 a răspuns:

Incearca totusi o scanare cu un- https://www.malwarebytes.org/

| Prezidentul a răspuns:

Da, sri te urmareste singura metoda ca sa scapi este sa te faci terorist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Get a dank antivirus you m8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când i se strica calculatoru bunicului și nu se aprinde, îl scoate din priză și toate firele din el, ia la palme unitatea, pune firele la loc în pc, iar dacă nu îi merge mai îs 2 variante: 1: suna la tipii cu cablu să se plângă chiar de nu are problemă cu netu calculatori și 2: îl suna pe varmiu care vine cu mașina(nu e distanță mare, urca dealu ca sta în jos pe deal) și ilnrepara în doi secunzi.concluzie,cheamă pe cineva calificat. Altă concluzie:dacă nu îi pe lemne, nu suntem calificați să îl reparam

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

bine, o sa-i sun pe aia de la cablu sa le zic

| DeathIncarnate a răspuns:

#fantome