| Mefics a întrebat:

Nu imi mai apar iconitele pe desktop(bara de jos imi apare)...Am scos firele din spate apoi dupa ce le-am bagat la loc si am aprins pc nu mai aveam iconitele...Ce pot face?
Raspunsul corect primeste funda+vot

2 răspunsuri:
| adelynx a răspuns:

Pai daca zici ca ai bara de start ai pute intra in start si sa dai clik dreapta pe My Computer si afisare pe desktop.

| Mefics explică (pentru adelynx):

Am incercat cum mi-ai zis u si tot nimic.mi-a aparut ca un fel de bara care pornea de sus si ajungea pana jos foarte rapid ...asa se intampla si cand dau refresh.