| Alinu7 a întrebat:

Nu stiti un site cu un top al telefoanelor mobile? de la cel mai bun la cel mai slab.

4 răspunsuri:
| Alinu7 explică:

Am inteles! momentan nu vreau un telefon, eram doar curios de un top si atat!

| saddasdasdad a răspuns:

Bun la ce? Fiecare telefon e bun in felul lui. de exemplu ai 2 tel unu cu camera wireless 3g gprs iar alt telefon doar cu gprs. de aici rezulta ca telefonul 1 are mai multe functii si bateria se duce in 4 ore de wireless iar telefonul 2 il incarci peste o saptamana.

| ghitu a răspuns:

Du_l la magazin pana nu mai ai garantie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista cel mai slab sau cel mai bun, fiecare telefon este bun in ceva, daca ar exista unul cel mai bun ar insemna sa fie telefonul perfect si nu este niciun telefon perfect pana acum.Fiecare este bun in ceva anume.Deci daca vrei sa iti cumperi un tel trebuie sa stii ce vrei cel mai mult de la el si in felul asta sa alegi unul care sa iti fie pe plac in ceea ce il vei folosi cel mai mult.De exemplu daca vrei sa ai un telefon cu o camera de 8 MP sa zicem, o sa te multumeasca pozele dar sigur o sa te de dezamageasca la muzica, nu o sa se auda ca un Xpress Music.