| extazyboy a întrebat:

Va rog frumos Imi dati si mie niste coduri pentru deblocarea retelei telefoanelor mobile? Sau un site in care le pot gasi ca nu gasesc sa download crux unlocker.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat pentru ce model de telefon doreşti coduri de decodare...

Sau te-ai gândit să faci "ceva" bani decodând telefoane?

| extazyboy explică (pentru bursuc001):

Da a 2-a variantabatting eyelashes as dori pentru toate modelele daca se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti pe net coduri pentru generatiile noi de telefoane si cu siguranta nu ti le va da nimeni decat daca te autorizeaza reteaua respectiva.Mult noroc.

| extazyboy explică (pentru anonim_4396):

Da dar macar codurile pentru cele mai vechi atunci de ce exista crux unlocker si alte programe de genu daca nu funtioneaza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru extazyboy):

Am impresia ca tu doresti coduri pentru decodare de telefoane si nu deblocare.Le gasesti pe net.Mult noroc.

| extazyboy explică (pentru anonim_4396):

Da mie de decodare imi trebuie imi poti da te rog un site unde le pot gasi te rog

| DurexForKids a răspuns:

Trebuie sa te duci la reprezentanta(Vodafone, cosmote, Orange etc) de unde il ai. Nu poti sa-ti-l deblochezi singur happy