| Aishaa a întrebat:

Ops, deci am dat la un folder, am dat proprietati si am dat la attributies 'hidden' si mi-a disparut. Cum fac sa imi apara >inapoi?Funda

Răspuns Câştigător
| AdrianR30 a răspuns:

Salut. Depinde ce sistem de operare folosesti, in caz ca ai instalat windows 7 iti pot spune cum sa faci sa reapara folderul...
Deschizi Explorer -> apoi dai click pe Organize -> apoi cauti in fereastra derulanta pana la Folder and search option -> O sa ti apara alta fereastra, selectezi campul numit View si te duci pana la Show hidden files, folders and drivers. Dai click pe el si apoi Ok.
Sper ca ti a fost de folos. O zi cat mai placuta...

3 răspunsuri:
| NoBoDy_7286 a răspuns:

Dai hidden toate din folder si upa debifezi hidden si apare
bafta

| Aishaa explică:

Mersi Adrian am rezolvat intr-un fel dupa indicatiile tale ^^

| AdrianR30 a răspuns:

Eu ti am dat rasp