| elly_3997 a întrebat:

Dragilor help am ascuns un folder ieri cu niste poze in my documents am dat clic pe el apoi proprietati apoi hidden (ascunde)cum fac sa imi apara inapoi acel folder please help dau fundita

4 răspunsuri:
| Iuly006 a răspuns:

Intri acolo unde le-ai pus si te duci sus la "instrumente" apoi dai la "optiuni folder". te duci la "view" si apoi cauti acolo "show hidden files and folders" selectezi, iar apoi dai "se aplica" si "OK"

| Toxic a răspuns:

Documenteaza-te pe asta http://forum.softpedia.com/....../index.php citeste cu atentie si vei gasi raspunsul

| elly_3997 explică:

Dar nu merge nici asa
nu stiu ce are.tot ce ati spus voi nu m-a ajutat.

| alexel a răspuns:

Daca ai Windows 7 ai un buton sus in stanga Organize(cand deschizi "My computer" apoi mergi la Folder and search options apoi al doilea tab este "View"- da click pe el, Apoi cauti "Hidden files and folders" si bifezi "Show hidden files, folders and drives". Si gata.