| nstrmihai a întrebat:

Pe laptop ma conectez la wi-fi dar nu merge. Apare un triunghi/scut cu semnul exclamarii langa router. Am windows 10. Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai proxy activat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie instalat driverul Wlan. In filmulet driverii sunt la zi dar in acea lista unde am dat click si am incercat sa updatez driverul, trebuie sa gasesti un semn al exclamarii.dai pe el, si faci exact ca in filmulet.

https://www.youtube.com/watch?v=vL6E0PJjOgk

| DryIce a răspuns:

Inseamna limited. E un bug al lui windows 10 si 8.1 si 8. Printre multe alte chestii asta a fost unul din bugurile care m-au facut sa trec la 7 ultimate.

| nstrmihai explică:

Da e activat

| nstrmihai explică:

Am incercat si tot nu merge.