| PistaMatei a întrebat:

Pentru a intra in programul adsense, bloggul meu trebuie sa aiaba minim 6 luni?

2 răspunsuri:
| Made_Self_1995 a răspuns:

Nu neaparat, dar sunt alte conditii precum ca trebuie sa scrii/postezi ceva zilnic pe el, ceea ce postezi sa fie unic nu copy/paste, sa ai vizitatori unici cel putin 100 pe luna zilnic, iar castigurile sevor inregistra in adsense, este cam multa bataie de cap pentru nimic, eu detin 5 bloguri dar nu le-am inscris...crede-ma nu merita.

| PistaMatei explică (pentru Made_Self_1995):

Pai azi am postat prima data(azi am facut bloggul) si cand dau la : Castiguri si imi apare adsense este undeva un buton: inscrieti-va in adsens si nu pot sa il apas