| ApTvFilms a întrebat:

Placa asta video merge pe placa de baza cu DDR2?

http://www.pcgarage.ro/......3-128-bit/

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Daca te referi la DDR2 la rami, nu vei avea probleme cu noua placa video. NUMAI DACA te referi la DDR2 pentru placa video nu iti va merge cea noua, sunt doua variante. Nu te lua dupa celalalt raspuns. Primesc Funda?

| ApTvFilms explică (pentru YoChriss):

Da, am 4G DDR2. Si momentan o placa video tot DDR2 de 1G care vreau sa scap de ea.

3 răspunsuri:
| Milu23 a răspuns:

Aceasta placa video nu se potriveste cu placa ta de baza...hai sa iti explic de ce, placa ta de baza suporta ddr2 iar placa video este ddr3 deci nu se potrivesc...trebuie sa iti cumperi o placa de baza care suporta ddr3, sper ca ti-am fost de ajutor!

| YoChriss a răspuns (pentru Milu23):

Inainte sa raspunzi mai bine sa te documentezi...