| BigLike a întrebat:

Pot desface cumva telefonul Allview p7 xtreme? Este unibody daca se poate va rog explicati-mi sau dati-mi link-uri cu tutoriale video ceva. FUNDA

2 răspunsuri:
| AndreiGigg a răspuns:

Daca este unibody vei avea nevoie de un fel de feon cu care sa incalzesti lipiciul dupa o sa ai abilitatea sa dai capacul jos cam asa e la marea majoritate a unbody-urilor. Bafta

| Anonimus345642235 a răspuns:

Du-te la service. Este cel mai sigur lucru pentru telefoanele Unibody. Nu te apuca tu după tutoriale ca ramai fără telefon. Ti-o spun din experienta!