| BigLike a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi: acum vreo 2 saptamani a veniti sora mea la noi si din greseala mi-am uitat telefonul la ea in masina, astazi mi la adus inapoi insa e descarcat complet (telefonul este Allview P7 Xtreme) am incercat cu toate incarcatoarele din casa ca sa il incarc macar putin sa vad ca porneste insa nu a reusit, este unibody deci nu pot scoate bateria ce pot face ca sa il incarc cumva? FUNDA pentru un raspuns care ma va ajuta

4 răspunsuri:
| GHoST013 a răspuns:

Daca mai ai garantie mergi la magazinul de la care l-ai achizitionat si il repara ei.
Daca nu mai ai garantie mergi la un GSM

| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns:

Pai eu cred ca e evident ca daca il tii la incarcat mai mult de ora cu propriul sau incarcator si nici macar nu da un semn de viata problema trece in miinile persoanelor ce repara GSM+e un unibody. Daca in masina a fost cald si bateria sa incalzit bine de tot o poti pierde foarte foarte usor.

| 13kill13 a răspuns:

Ai incercat sa-l lasi mai mult la incarcat? Macar o ora-doua?
Ai incercat combinatia de taste Power+Volum Jos?

| BigLike explică (pentru 13kill13):

Da l-am lasat peste noapte la incarcat insa nimic o sa imprumut de la un prieten un incarcator si voi incerca si cu acele iar daca nu va merge.......mda nu stiu. (da am incercat pover+volum sus/volum jos dar nimic)