| anonim_4396 a întrebat:

Pot instala windows 8 pe calculatorul asta

Procesor dual pentium g3420 3.20GHZ
Sursa 450 wati
Placa de baza asrock H81M
8 GB Ram Kingmax 4x2 1333 MHZ
Placa video MSI 2 GB DDR 3 128 bity
Hard disk 1000 GB
DVD Room 7200 rtm
Deci as putea sa instalez windows 8 pe configurarea calculatorui meu de mai sus?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Websters a răspuns:

Cred ca tu ai pus intrebarea asta doar ca sa te lauzi cu pc-ul tau, dar da poti sa-ti instalezi windows 8, deoarece eu am windows 8 pe un pc mai slab decat al tau si imi merge perfect. SUCCES!

| catalin542000 a răspuns (pentru Websters):

Nu vreau sa ma laud ca doar nu este singurul pc unicat al meu nu sunt alte calculatoare mai puternice decat al meu eu doar am vrut sa aflu sa vad daca merge.
Mersi pestru raspuns.

1 răspuns: