| sindeiu a întrebat:

Pot primi bani prin paypal fara sa am card?

7 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Poti primi bani in contul tau de pp dar ca sa ii scoti iti trebuie un card la o banca

| sindeiu explică (pentru Furnicuta000):

Vreau sa sa bag card in paypal dar nu ma lasa cand dau sa-l activez din Etoken imi zice sa solicid cod sms la pagina 3-D secure trebuie sami daie voie cei de la banca ca sa fac asta?

| Wr3nch a răspuns (pentru sindeiu):

Nu nenea, trebuie sa intri pe pagina 3d secure.

| sindeiu explică (pentru Wr3nch):

Tu crezi ca n-am cautat-o nu exista pagina crede-ma ca nu mai scriam pe TPU daca o gaseam

| Wr3nch a răspuns (pentru sindeiu):

Pagina 3d secure se deschde direct cand vrei sa platesti pentru ceva dupa ce ai bagat datele cardului. Te asigur ca exista.

| sindeiu explică (pentru Wr3nch):

Paypal imi trimite sa platesc 0 usd in aplicatia eToken ca sa imi verifice contul dau pe aprobare tranzactie bag amprenta si dupa imi zice ceea ce ti-am zis

| Wr3nch a răspuns (pentru sindeiu):

Atunci mergi la banca si te rezolva ei. Ca doar de asta is platiti.